Yaväna

Výrazný a velký šperk s broušeným Labradoritem a černým Turmalínem.

5,5 x 4 cm

 

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

 

Turmalín Černý, také známý jako Skoryl, patří mezi nejznámější a nejúčinnější ochranné kameny. Chrání nás především před vlivy jako je zloba, nesnášenlivost, žárlivost a závist. Odráží negativní myšlenky, kletby a útoky zpět jejich majiteli. Je zemitý, hřejivý a příjemný ochránce. 

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 
1 100 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 13224
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu