Strega Ignis

Šperk s Křemenem, zabarveným do oranžova přirozeně se vyskytujícím železem v půdě.

4,5 x 3,5 cm

 

Pentagram se jako jeden z nejstarších symbolů objevil už 4000 let před naším letopočtem. Tenkrát ještě neměl magický a ochranný význam jako dnes, lidé ho používali jako symbol Venuše a rovnováhy. Symbolika čísla 5 v počtu cípu hvězdice přesahuje symboliku čísla 4, které značí základní živly. Tím pátým živlem je u pentagramu vesmírná energie – život. Každý cíp také představuje jedno období života – zrození, zrání, dospělost, stárnutí, smrt. Klasický pentagram cípem nahoru používáme k ochraně a práci s pozitivní energií. Můžeme na něj narazit i při zasvěcování a oprošťování se od materiálna. Obecně pentagram znázorňuje duchovno, ochranu a pozitivní sílu.

 

Křemen je kamenem klidu, míru a harmonie. Odstraňuje stres a napětí. Pozvedává ducha a navozuje stav hluboké pohody. Aktivuje čakry krku a třetího oka. Zlepšuje komunikaci. Podněcuje duševní vidění. Zlepšuje komunikaci. Umožní nám říkat pravdu.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

1 000 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 9225
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu