Slytherin

Hadí šperk se Serpentinem.

HAD představuje nejvnitřnější proces při zrození světa i člověka. Hadi jsou v mnoha mýtech o stvoření světa zdrojem života znovuzrození i když mohou být zároveň také nositeli zkázy. Hadi symbolizují znovuzrození, obnovu, regeneraci, omlazení, životadárnou sílu a energii. Pravidelně obnovují mysl, tělo a duši a jsou tak důležitou součástí k dosažení vyvážené a zdravé existence. Díky své schopnosti zplodit velké množství potomků patří mezi symboly plodnosti. Přítomnost hada je téměř vždy spojována s těhotenstvím. Doprovází všechna ženská božstva, bohyni matku, matku Zemi i fénickou bohyni plodnosti Tanith. Jsou pro něj charakteristické ženské vlastnosti jako intuice, záhadnost, tajemnost, nevypočitatelnost, objevuje se a zase náhle mizí.

Serpentin přináší radost do našich životů, zlepšuje osobní vztahy mezi partnery, podporuje životní energii, čistotu a jednotnost. Serpentin je silně spjat s přírodou, je uzemňujícím kamenem, vhodným pro meditace, emocionální očistu, zvýšení duševní síly a přilákání lásky a bohatství.

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat.

850 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 167
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…