Riaula

Novinka
Riaula

Přívěsek s Jaspisem.

4 x 2 cm

Jaspis písmenkový nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění si celku. Zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii a současně pročišťuje čakry a auru. Jaspis udržuje vyvážený poměr mezi složkami jin a jang současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny s éterickou říší. V duševním životě přináší odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu pronikat k jadru problému a podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc během konfliktů, v duševní rovině napomáhá při rychlém uvažování. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

300 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 7469
Kategorie: Šperky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení