Raila

Novinka
Raila

Šperk s černým Turmalínem a Jaspisem Maligano.

4,5 x 2,5 cm

 

Turmalín Černý, také známý jako Skoryl, patří mezi nejznámější a nejúčinnější ochranné kameny. Chrání nás především před vlivy prostředí jako jsou geopatogenní zóny, spodní proudy vody, kosmické záření, elektrosmog, ale zároveň i vlivy našeho okolí, jako je zloba, nesnášenlivost, žárlivost a závist. Odráží negativní myšlenky, kletby a útoky zpět jejich majiteli.

Jaspis Maligano je nově nalezený druh brekciového Jaspisu. Byl objeven v Indonésii kolem roku 2012. Je to kámen proměny. Pomáhá nám zbavit se starých vzorců v chování a stát si více za svým názorem. Jaspis Maligano ovlivňuje naši schopnost obklopovat se lidmi, kteří pro nás nejsou toxičtí.

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

900 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 7559
Kategorie: Šperky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení