Perun

Šperk s Pietersitem a Labradoritem.

Šperk je zdoben pro mě tolik typickým vzorem propletených větví a kořenů. Je velmi pevný a prakticky nesmrtelný.

Pietersit je účinný ochranný kámen, který chrání svého nositele zejména před povětrnostními vlivy. Uklidňuje vystrašené lidi a zvířata během bouřek, chrání při jízdě za špatného počasí a chrání domy a podniky proti poškození bouří. Pietersit může také sloužit jako štít proti nepříznivým účinkům technologií, zejména pokud pracujete dlouhé hodiny u počítače. Pietersit je velmi vhodným léčivým kamenem pro ty, kteří se již mnohokrát pokusili zbavit své závislosti, a dosud se jim to nepodařilo. Pietersit je podpůrný a posilující kámen, který pomáhá určit příčinu neúspěchu naší snahy o léčbu ze závislosti. Především a hlavně - pietersit zvyšuje naše odhodlání a vůli podstoupit léčbu závislosti. Pokud u sebe nosíte pietersit delší dobu, pak také zvyšuje vaše sebevědomí. Je tak ideálním kamenem třeba pro kreativní lidi, kteří postrádají důvěru ve své schopnosti a díky tomu svou kreativitu nedovedou finančně zhodnotit.

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat.

1 000 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 329
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…