Noita

Výrazný šperk s Křišťálem a černým Turmalínem.

6,5 x 6 cm

 

Pentagram se jako jeden z nejstarších symbolů objevil už 4000 let před naším letopočtem. Tenkrát ještě neměl magický a ochranný význam jako dnes, lidé ho používali jako symbol Venuše a rovnováhy. Symbolika čísla 5 v počtu cípu hvězdice přesahuje symboliku čísla 4, které značí základní živly. Tím pátým živlem je u pentagramu vesmírná energie – život. Každý cíp také představuje jedno období života – zrození, zrání, dospělost, stárnutí, smrt. Klasický pentagram cípem nahoru používáme k ochraně a práci s pozitivní energií. Můžeme na něj narazit i při zasvěcování a oprošťování se od materiálna. Obecně pentagram znázorňuje duchovno, ochranu a pozitivní sílu.

 

Křišťál s Turmalínem spojuje v jednom krystalu vlastnosti obou těchto kamenů - harmonii a ochranu. Účinně posiluje energii a odklání škodlivé vlivy prostředí. Uvolňuje napětí a harmonizuje tělo i duši. Negativní energie a myšlenky mění v pozitivní. Křišťál s Turmalínem též pomáhá při řešení a odstraňování problémů. Potlačuje sklony občas škodit sám sobě.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

1 100 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 10537
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu