Dovolená/holiday 11. - 24. 9. 2023

Morgana

Novinka
Morgana

Šperk s malým, surovým Tanzanitem, Perlou a Onyxem.

5 x 2,5 cm

 

Tanzanit je kámen vhodný pro meditaci a zklidnění duše. Pomáhá žít v souladu s vlastními přáními a ne podle očekávání druhých. Zahání letargii a vyzdvihuje potlačené pocity a emoce, aby se dočkaly volného vyjádření. Z mineralogického hlediska je to druh Zoisitu a byl poprvé objeven v Tanzanii na pobřeží Afriky.

 

Perla odráží úchvatnost a půvab ženy. Symbolizuje sebelásku v nejčistším slova smyslu. Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií. Mají uklidňující a ztišující vliv, vyrovnávají karmu a posilují vztahy. Stejně tak udržují děti v bezpečí. Perly značí čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu.

 

Onyx je kamenem dodávajícím sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích citového nebo tělesného vypětí. Onyx nabízí spojení s jednotou vesmíru, přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Zaměřuje naši energii jedním směrem a dovoluje stát se pány svého osudu. Poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Je to mlčenlivý kámen, důvěrný rádce.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 

 

 

1 000 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 11215
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu