Dovolená/holiday 11. - 24. 9. 2023

Luna Viridi

Šperk s broušeným Labradoritem.

5,5 x 4 cm

 

Dorůstající srpek představuje odhodlání a sílu plnit naše sny. Symbol mladé dívky a projektivní energie. Značí nové začátky, pozdně zimní, jarní a brzkou letní energii, čas kdy se naplňují plány, věští a připravuje na nový život s příchodem jara.

 

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 

 

 

1 300 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 10816
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu