Luna Vaar

Výrazný šperk Luny s Onyxem.

6 x 4 cm

 

Dorůstající srpek představuje odhodlání a sílu plnit naše sny. Symbol mladé dívky a projektivní energie. Značí nové začátky, pozdně zimní, jarní a brzkou letní energii, čas kdy se naplňují plány, věští a připravuje na nový život s příchodem jara.

 

Onyx je varieta Chalcedonu a vyskytuje se v mnoha různých odstínech černé, hnědé, červené i žluté. Kvůli své vrstevnatosti Onyx dostal řecký název Onux- Onyx, což znamená nehet. Jeho historické kořeny sahají do starověkého Egypta, Řecka i Říma, kde byl ve vysoké oblibě využíván na sochy a nádoby, medailony i mozaiky, kdy jeho polo-průsvitnost využíváme v interiérech k dekorativním účelům dodnes. Je kamenem dodávajícím sílu. Zajišťuje oporu v obtížných nebo nepřehledných situacích stejně jako v obdobích citového nebo tělesného vypětí. Onyx nabízí spojení s jednotou vesmíru, přináší ráznost, vytrvalost a životní sílu. Zaměřuje naši energii jedním směrem a dovoluje stát se pány svého osudu. Poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Je to mlčenlivý kámen, důvěrný rádce.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

1 200 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 14062
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu