Luna nera

Novinka
Luna nera

Přívěsek luny s černým Turmalínem.

4,5 x 3 cm

 

Luna, Lunice, Luneta, Lunula...Slované spojovali měsíc se ženskou silou a energií, symbol starý jako lidstvo samo. Vždy s sebou nese to samé poselství : plodnost, opakující se cyklus, ženský princip, symbol bohyně Matky.

Dorůstající srpek představuje odhodlání a sílu plnit naše sny. Symbol mladé dívky a projektivní energie. Značí nové začátky, pozdně zimní, jarní a brzkou letní energii, čas kdy se naplňují plány, věští a připravuje na nový život s příchodem jara.

 

Turmalín Černý, také známý jako Skoryl, patří mezi nejznámější a nejúčinnější ochranné kameny. Chrání nás především před vlivy jako je zloba, nesnášenlivost, žárlivost a závist. Odráží negativní myšlenky, kletby a útoky zpět jejich majiteli. Je zemitý, hřejivý a příjemný ochránce. 

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 
800 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 12912
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu