Göra

Šperk s Kupritem.

4,5 x 2 cm

 

Kuprit, nazývaný též Sonora Sunrise je minerál, který se dá nalézt na několika místech na světe, například v Kongu, USA, ale dokonce i u nás v Čr a Sr. Tento minerál vzniká z oxidace sulfidu mědi a jeho stáří se odhaduje na konec prvohor, známé také jako období Perm.

Zelená část v kameni je často směska Chryzokolu a dalších minerálů. Kuprit je kamenem pravdy a komunikace. Podněcuje v nás potřebu pomáhat druhým, diskutovat a snažit se dopátrat pravdy a odpovědí na naše otázky. Podporuje v nás úsilí pro jakoukoliv dobrou činnost v našem životě a zároveň uzemňuje ty, kteří neumí dokončit stávající úkol. Sonora Sunrise se používá ke zkoumání minulých životů, poučení ze zkušeností a naučení se nebát se v jakékoliv situaci. Dodává sebedůvěru a schopnost přijmout věci jak jsou, hlavně to, co nelze změnit. Tento kámen má vztah k učitelství a vedení. Ať jste učitel nebo žák, pokud vás přitahuje tak je možné, že v této oblasti potřebujete napřímit svou pozornost a energii. Kvůli vysokému obsahu mědi souvisí s krví a srdcem.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 
1 200 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 10516
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu