Eredine

Šperk s Pietersitem a mořskou perlou.

Pietersit je účinný ochranný kámen, který chrání svého nositele zejména před povětrnostními vlivy. Uklidňuje vystrašené lidi a zvířata během bouřek, chrání při jízdě za špatného počasí a chrání domy a podniky proti poškození bouří. Pietersit může také sloužit jako štít proti nepříznivým účinkům technologií, zejména pokud pracujete dlouhé hodiny u počítače. Pietersit je velmi vhodným léčivým kamenem pro ty, kteří se již mnohokrát pokusili zbavit své závislosti, a dosud se jim to nepodařilo. Pietersit je podpůrný a posilující kámen, který pomáhá určit příčinu neúspěchu naší snahy o léčbu ze závislosti. Především a hlavně - pietersit zvyšuje naše odhodlání a vůli podstoupit léčbu závislosti. Pokud u sebe nosíte pietersit delší dobu, pak také zvyšuje vaše sebevědomí. Je tak ideálním kamenem třeba pro kreativní lidi, kteří postrádají důvěru ve své schopnosti a díky tomu svou kreativitu nedovedou finančně zhodnotit.

Perla odráží úchvatnost a půvab ženy. Symbolizuje sebelásku v nejčistším slova smyslu. Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií. Mají uklidňující a ztišující vliv, vyrovnávají karmu a posilují vztahy. Stejně tak udržují děti v bezpečí. Perly značí čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu.

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat.

900 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 368
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…