Druanthia

Druanthia
1 100 Kč

Šperk se Záhnědou a černým Obsidiánem.

4,5 x 3 cm

 

Záhněda napomáhá vyhnout se depresi, smutku a dalším negativním emocím. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací a ochranný kámen, který potlačuje noční můry a zvyšuje soustředění. Pomáhá při potížích s komunikací. Očišťuje mysl při meditaci, čistí a harmonizuje základní čakru.

 

Obsidián Černý neboli sopečné sklo, je kámen bez hranic a omezení. Díky tomu účinkuje rychle a s obrovskou silou. Pomáhá pravdě, odráží jednotlivé lidské vlastnosti a nemilosrdně odhaluje trhliny, slabosti a bloky. Před obsidiánem nelze nic zatajit...Umí nám nabídnout způsob, jak se zbavit všech destruktivních a oslabujících vlastností, podněcuje nás k růstu a podporuje stabilní podporu při tomto procesu.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 
1 100 Kč 700 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 11813
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu