Dovolená/holiday 11. - 24. 9. 2023

Draoidhean

Novinka
Draoidhean

Šperk s Avanturínem.

Kov jsem ponechala světlý, bez tmavé patiny.

4,5 x 3,5 cm

 

Naši předkové nám zanechali legendy o jmelí a jeho účincích. Jmelí bylo považováno za všelék a v přiměřené dávce mohlo pomoci od řady neduhů. Symbol jmelí zastupuje nesmrtelnost a věčnost bytí. Je spojováno s druidy a jejich moudrostí.

 

Avanturín je kamenem štěstí. Jako většina zelených kamenů pomáhá avanturín navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií. Pomáhá utřídit myšlenky a zbavit se stresu. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Používá se k ochraně domů a zahrad.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 
700 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 11563
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu