Draoidhean

Jmelí s Prehnitem.

5 x 3,5 cm

 

Naši předkové nám zanechali legendy o jmelí a jeho účincích. Jmelí bylo považováno za všelék a v přiměřené dávce mohlo pomoci od řady neduhů. Symbol jmelí zastupuje nesmrtelnost a věčnost bytí. Je spojováno s druidy a jejich moudrostí.

 

Prehnit nám pomáhá zvýšit úsilí při hledání pravdy, moudrosti a porozumění. Jeho olivový paprsek značí vnímavost vůči novým nápadům a myšlenkám. Olivová v nás probouzí schopnosti a podporuje jejich rozvíjení, pomáhá nám dosáhnout vytyčených cílů a soustředit se na dokončení našich plánů. Prehnit je tradiční talisman pro duševní a duchovní problémy, tlumí strach, úzkost a pochybnosti, které mohou člověka doslova ochromit a život učinit komplikovaný.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 
700 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 9393
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu