Deynör

Novinka
Deynör

Šperk se Záhnědou a Chryzoprasem.

4 x 2,5 cm

 

Záhněda napomáhá vyhnout se depresi, smutku a dalším negativním emocím. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací a ochranný kámen, který potlačuje noční můry a zvyšuje soustředění. Pomáhá při potížích s komunikací. Očišťuje mysl při meditaci, čistí a harmonizuje základní čakru.

 

Chryzopras pozvedává emoce a poskytuje naději, uklidňuje, přináší potěšení, úspěch v nových podnicích a nové přátele. Přitahuje peníze, odstraňuje závist, sobectví, napětí a stres. Pomáhá odpouštět, přijímat sám sebe i druhé, zahání tíseň, je amuletem proti nočním můrám, dodává pocit bezpečí, důvěry a jistoty, ochraňuje.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

 
630 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 9951
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu