Dovolená/holiday 11. - 24. 9. 2023

Deithwen

Novinka
Deithwen

Šperk s Měsíčním kamenem a Záhnědou.

5 x 3 cm

 

Měsíční kámen je kamenem nových počátků, spjat s měsícem, intuicí a vzpomínkami... kámen žen, kámen cyklu. Tiší rozbouřené emoce a pocity. Měsíční kámen vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, vyvolává srozumitelné sny. Lze jej nosit jako talisman dodávající odvahu a k přijímání duševních darů. Od nepaměti byl přítomen v podobě kamínku do ruky při porodu, pro jeho hladký průběh.

 

Záhněda napomáhá vyhnout se depresi, smutku a dalším negativním emocím. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací a ochranný kámen, který potlačuje noční můry a zvyšuje soustředění. Pomáhá při potížích s komunikací. Očišťuje mysl při meditaci, čistí a harmonizuje základní čakru.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

1 000 Kč
Skladem (1 ks)

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 11188
Kategorie: Šperky
Zpět do obchodu