Dovolená/holiday 11. - 24. 9. 2023

Avalon

Novinka
Avalon

Výrazný přívěsek s Rubínem.

5,5 x 5 cm

 

V roce 1919 architekt a archeolog B.Bligh vytvořil ze dřeva a kovu kryt na léčivý pramen v Glastonbury. Věřil, že právě tam, v Glastonbury se nachází hrob krále Artuše a tento pramen je pozůstatek magické moci Avalonu. Ornament sestává z dvou do sebe propletených kruhů a dnes je toto kouzelné místo poutním cílem mnoha lidí.

 

Rubín je kámen bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuje motivaci, směruje k realistickým cílům, vybízí nás vydat se za svým štěstím, zastavuje zlost a negativní energie a přeměňuje je v pravý opak. Dodává odvahu, navozuje pozitivní stav mysli a pomáhá tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů.

 

Konstrukce šperku je ručně vyrobena z chirurgické oceli a spojovacím materiálem je slitina cínu a stříbra. Šperk se poté ošetřuje podobně jako stříbro - jednou za čas přeleštíme. Čím více se šperk nosí, tím lépe, leští se sám o oblečení, kůži nositele atd. Kov je stálý a neobsahuje nikl ani těžké kovy. Šperky lze nosit neustále i do vody, poté je však dobré je usušit a častěji ošetřovat. Šperk je zavěšen na splétané, bavlněné šňůrce a zajištěn zvětšovacím uzlem.

1 300 Kč
Vyprodáno

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: 11554
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu