Nejčastější dotazy

Úvod Nejčastější dotazy

Z čeho jsou vyrobeny cínované šperky?

Vzhledem k různorodosti zpracovávaných materiálů jsme pro Vás připravili popis materiálu ke každému šperku zvlášť. Najdete je v popisu prodávané položky.

Veškeré materiály si pečlivě vybíráme od prověřených zdrojů.

 

Vyrábíte to zboží sami?

Veškeré zboží nabízené na našem eshopu je buď přímo práce naše, anebo jednoho z našich dodavatelů, kteří jsou zaručeně autory tohoto zboží.

 

Kde jste se to naučili?

Naše umění jsme se naučili sami, bez nějakých studií, jedině Zuzka má vystudovanou střední uměleckou školu, kde se naučila základy estetiky. Nicméně ani tam na toto umění nenarazila a také se jej naučila prakticky sama.

 

Děláte zboží i na zakázku? Jste schopni přidělat další doplňky ke stávajícímu zboží?

Výroba na zakázku je vysoce individuální, záleží na každém konkrétním požadavku. Doplňky ke zboží zakoupenému u nás jsme samozřejmě schopni vyrábět, u zboží ostatních výrobců je to opět individuální.

 

Kde se Vás dá potkat?

Velmi rádi jezdíme po historických bitvách, řemeslných trzích a slavnostech, viz kalendář akcí. Veškeré vystavené zboží lze objednat zde, kdo by to byl řekl, že? :-)

Dále jsme ochotni se individuálně sejít, zvláště v oblasti Středočeského kraje.

 

Zasíláte zboží i do zahraničí?

Zboží zasíláme všude po světě, cena se však liší podle tarifů dopravce (česká pošta).

 

Jsou vaše šperky pro ženy i pro muže?

Domníváme se, že nošení našich šperků není omezeno pohlavím ani věkem. My prodáváme zboží, ale styl nošení je na každém kupujícím.

 

Dáváte kurzy?

Prozatím nedáváme.

 

Info
Copyright 2016 - 2017 © Arduwath.com